Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
Zápasy a výsledky
v
v
v
23.2.2019, hala Nezvěstice, pořadatel SVKI Plzeň B (3. liga) , hlášenka odeslána 4.2.2019 16:01
Kód
Čas
Domácí
Výsledek
Hosté
Pozn. domácí
Pozn. hosté
Rozhodčí (varianta 1)
Rozhodčí (varianta 2)
3B129  8:00  PREDATORS 3 : 3 (1 : 2, 2 : 1) TJ Dobřany   Císler, SVKI Plzeň B 
3B130  8:30  SKMG Staňkovsko 0 : 4 (0 : 2, 0 : 2) Kronplatz warriors   Císler, TJ Dobřany 
3B131  9:00  TJ Durango Zruč 3 : 0 (1 : 0, 2 : 0) Skupinová Terapie   Císler, PREDATORS 
3B132  9:30  SVKI Plzeň B 3 : 3 (1 : 1, 2 : 2) PREDATORS   TJ Durango Zruč, Ondruš 
3B133  10:00  TJ Dobřany 12 : 2 (5 : 0, 7 : 2) SKMG Staňkovsko   Císler, Kronplatz warriors 
3B134  10:30  Kronplatz warriors 1 : 2 (0 : 0, 1 : 2) Skupinová Terapie   Císler, Ondruš 
3B135  11:00  TJ Durango Zruč 5 : 2 (3 : 2, 2 : 0) SVKI Plzeň B   Císler, Ondruš 
3B136  11:30  Fbc Green Devils Tachov 7 : 9 (1 : 7, 6 : 2) Greenhorns Beroun   Ondruš, TJ Dobřany 
3B137  12:00  TJ Dobřany 3 : 5 (0 : 4, 3 : 1) Kronplatz warriors   SVKI Plzeň B, Greenhorns Beroun 
3B138  12:30  Sokol Přeštice 5 : 2 (1 : 2, 4 : 0) SVKI Plzeň B   Císler, Ondruš 
3B139  13:00  FBC Spirochetes Plzeň 2 : 8 (2 : 3, 0 : 5) Greenhorns Beroun   Ondruš, Císler 
3B140  13:30  Šmejd "C" 4 : 5 (3 : 3, 1 : 2) FBC Heřmanova Huť   Fbc Green Devil Tachov, Císler 
3B141  14:00  Fbc Doubravka Pirates 5 : 13 (2 : 5, 3 : 8) Fbc Green Devils Tachov   Greenhorns Beroun, Císler 
3B142  14:30  Greenhorns Beroun 4 : 5 (2 : 3, 2 : 2) Sokol Přeštice   FBC Spirochetes Plzeň, SVKI Plzeň B 
3B143  15:00  FBC Spirochetes Plzeň 4 : 1 (2 : 1, 2 : 0) Šmejd "C"   Fbc Doubravka Pirates, Císler 
3B144  15:30  FBC Heřmanova Huť 14 : 1 (4 : 1, 10 : 0) Fbc Doubravka Pirates   Sokol Přeštice, Císler 
3B145  16:00  Sokol Přeštice 4 : 4 (1 : 3, 3 : 1) Fbc Green Devils Tachov   FBC Heřmanova Huť, FBC Spirochetes 
3B146  16:30  FBC Heřmanova Huť 4 : 5 (2 : 3, 2 : 2) FBC Spirochetes Plzeň   SVKI Plzeň B, Fbc Green Devils Tachov 
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu