Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
BLMF - Bohemia liga malého florbalu

11. listopadu 2018

Soutěže v plném proudu

BLMF je v plném proudu, všechny soutěže jedou na plné obrátky a k vidění bylo už mnoho skvělých výkonů, parádních branek a akcí, smutku z porážek i radosti z důležitých bodů. BLMF se zkrátka baví florbalem. V první lize válí obhájce titulu FBC Plzeň Letná a T. J. Sokol Koterov. V bodování opět kraluje Khek na kterého se dotahuje duo Surák, Zábran. Všechny týmy už prohrály a tak se ukazuje, že soutěž bude vyrovnaná, a že složení play off není vůbec jasné. V lize druhé je stoprocentní už jen Carslbad, který vyhrál všechny své 4 zápasy. Kanadu vede Kuba Vandák z týmu FBC Bory. Favorita tu však zatím také nemáme, je odehráno teprve pár zápasů, takže jsme zvědavi jak vše bude pokračovat. Třetí ligu válcuje tým Durango Zruč. 8 zápasů, 8 výher, to je zatím slušná jízda, přejeme klukům ať se daří i dále. Lídra zde zatím nenajdeme, statistiky jsou velmi vyrovnané. V regionálce jsou vidět také krásné a hlavně bojovné zápasy. Vedoucími týmy jsou FBC Critters, FBC Sokol Komárov a Heřmanova Huť B. Florbal je zkrátka na každém rohu, přejeme Vám mnoho vstřelených branek, golmanům málo obdržených, a hlavně, ať se i vy bavíte florbalem. 

 17. října 2018

Poslední termín školení rozhodčích

Školení se uskuteční v neděli 21.10.2018 od 10:00. 

Nahlašování probíhá tradičně na email rozhodci@blmf.cz.

Místo konání: Slavia VŠ Plzeň, U Borského parku 2916/19, 301 00 Plzeň (dveře u vrátnice - bude označeno na místě)

Školení bude zakončeno závěrečným testem, doporučuji všem účastníkům, aby si pravidla prostudovali již před školením a školení brali převážně jako konzultaci nejasností. Účastnický poplatek je 50Kč, splatných na místě.17. října 2018

BLMF Shootout Penalty

BLMF Shootout Challange

29.12. 2018 

TJ Slavoj Plzeň 

➡️ Nenech si unést ten NEJVĚTŠÍ svátek ve Florbalových nájezdech🚨 

Bohemia liga malého florbalu ve spolupráci s FlorKrys si pro Vás - nadšence florbalu

připravila Nájezdovou soutěž dvojic 🥅🏑

kde nesmíš chybět ani TY!! 

🗺 Kde: TJ Slavoj Plzeň - Třebízského 12, Plzeň
⏳Kdy: 29.12. 2018 🎅🏻
🚨Cena: 500,- za pár (golman+střelec)
💰 Výhra: Price money až 3500,- (při naplnění správného počtu soutěžících párů), poháry 🏆, ceny od partnerů 🎟🥇
Přihlašuj se na email: blmf@blmf.cz
———
Uskutečnění turnaje pouze při naplnění dosahujícího počtu soutěžících párů 💪🏼 při nepodaření obsazení turnaje = vrácení peněz na Váš účet🚀17. října 2018

Ahoj BLMF

Chtěli bychom se Vám alespoň touto cestou omluvit za zmatky ohledně rozpisů zápasů. Kvůli technickým problémům jsme vše nestihli tak, jak jsme chtěli. Na chybách pracujeme, a už nyní by mělo být téměř vše v pořádku. Omlouváme se a děkujeme za pocchopení. Váš BLMF tým.

 

 3. září 2018

Nová sezona 2018/2019

Ahoj Florbalisti, Ahoj Florbalistky🙏🏻

Sezóna 2018/2019 je za dveřmi. Ta minulá byla plná skvělích utkání a fantastických výkonů, za což jsme rádi a těší nás, že  kvalita BLMF se neustále zlepšuje. Do letošního ročníku se přihlásilo spoustu dalších nových týmů, a tak se regionální liga mužů rozprostře do 3 tabulek. V té nejvyšší, tedy v 1. lize, bude obhajovat prvenství FBC Letná, uvidíme jak se chlapci vypořádají s rostoucí konkurencí. Bojovat budou opět i mladší a starší žáci, takže florbalový kalendář bude opravdu nadupaný👌🏻💪🏼 Děkujeme Vám, že jste s námi. Budeme se snažit BLMF neustále posouvat. Připravujeme pro Vás novinky, aby vás trojkový florbal ještě více bavil🔜 BLMF TEAM👊🏼 #floorball #blmf #newseason #delametoproradost #tesimese #soon #boj #vasen #slzy #radost #pratelstvi #fairplay   V odkazu najdete příspěvek týkající se skupin a hracích dnů. Omlouváme se za komplikace. Vaše BLMF.

 

 

https://www.instagram.com/p/BnLkwodHFP1/?taken-by=bohemia_liga_maleho_florbalu20. června 2018

Rozhovor s Danielem Nicklasem. Hvězdou 1. ligy a vítězem letošní sezony!

Ahoj Dane
Nejprve bychom ti chtěli pogratulovat k titulu v první lize a k 78 kanadským bodům.
Popiš nám trošku svůj florbalový život. Kde si začal s florbalem, jaký vztah máš k BLMF a jak se na zápasy připravuješ? 
Ahoj všem,s florbalem sem začal 7 let zpátky,kdy sem se rozhodoval mezi florbalem a hokejem,nakonec vyhrál florbal,který mě více bavil a pohybovali se v něm lepší lidé.
K BLMF mám skvělý vztah,je to bezva doplněk k velkému florbalu.Vždycky když neni zápas v pětkovém,jedu na bohemku.V BLMF je spousta skvělých hráčů a kamarádů,který rád vidím a které normálně ve velkém florbalu v sezoně nepotkávám.
V letošní sezoně jste byli, dá se říci, bezkonkurenční. Především s Vencou Khekem se ti dařilo sbírat kanadské body. Máte s klukama dobrou partu i mimo hřiště? Jak si spokojen se svým týmem?
Letošní sezona nám vyšla,jsem hrozně rád hlavně za kluky,co hrají v Letné už dlouho, kteří na tento úspěch čekali déle než já.Parta v Letné byla vždy skvělá a doufám,že to bude pokračovat.Spousta lidí už ukončila kariéru v pětkovém florbalu,takže o to ten společný uspěch za Letnou je cennější. Cítím se mezi klukama skvěle a mužu říct,že bych je za jiný tým nikdy nevyměnil. Koty (Martin Kodalík) se o nás stará jako o vlastní syny a za to mu chci hrozně poděkovat.Bez něj by to nebyla ta pravá Letná. Co se týče Venci Kheka,tak podle mě je to nejlepší hráč v BLMF, který zde kdy nastoupil. Hrát snim je skvělé, udělá obrovský kus práce, na hřišti nevynechá ani souboj a hraje srdcem. Jsem hrozně štastný, že mohu hrát s takovým playerem a že nám spolupráce takhle klape a padá nám to tam. Když začne dávat i víc prázdných bran, bude to dokonalý. MVP sem ale pořád já.(smích)
V pětkovém florbale nastupuješ za FBC Plzeň. Jak se ti daří v NFL a jaké jsou tvé florbalové cíle? Máte v FBC dobrou partu? Co obecně říkáš na florbal v našem regionu, co se ti líbí a co bys naopak změnil?
V FBC Plzeň jsme naopak letos prožili tragickou sezonu a můžeme být rádi, že sme NFL v Plzni udrželi. V týmu panuje skvělý týmový kolektiv mezi hráči a pokud to tak zůstane,tak výsledky půjdou nahoru. FBC mohu jen poděkovat, za to že mi předali všechny florbalové dovednosti a měli se mnou trpělivost po celé sezony. Hlavní dík patří trenérům Šimkovi a Gregořicovi, od kterých si nechávám radit do teď, i když už oba trénují v jiném týmu. Doufám,že tato sezona bude rychle zapomenutá a nadcházející sezonu FBC zabojuje o postup do 1.ligy. Moc bych si to přál.
Florbal v našem regionu nestojí za komentář, všichni co florbal sledují ví, že florbal v plzeňském kraji je na špatné urovni. Neni to tím,že by v Praze a okolí rostly schopnější děti, ale spíš si myslím, že Plzni chybí disciplína, konkurence a hlavně trenéři. Trenérů je pramálo a je těžké někoho sehnat. A plzeňskému florbalu nepřidává ani nezdravá rivalita mezi vedení plzeňských klubů. Můžeme jen doufat, že se vše změní k lepšímu, že mladí hráči co mají kvality budou zůstávat v Plzni, že se bude makat a všichni půjdeme ve stopách žen Slávie, které se dokázaly probojovat do extraligy. To by mohlo probudit plzeňský florbal k lepšímu.

Je konec sezony, ale zároveň začátek té nové.. Budeš se nějak připravovat, nebo už připravuješ? Jak vůbec trávíš svůj volný čas mimo florbalové hřiště? Uvidíme tě v létě na nějakých turnajích nebo akcích?
Dal jsem si volno po hlavně psychicky náročné sezoně, na následujicí rok už se připravuji s týmem. Volný čas mimo hřiště trávím s přítelkyní, kamarády, prací a také rád sleduji a hraji ostatní sporty. Nejraději chodím v létě na tenis.

Na závěr bys nám mohl prozradit něco o svém osobním životě? Jsi již zadaný, nebo jsou i takovéto hvězdy bez žen? Jak se ti v Plzni líbí a jak ti chutná plzeňské pivo? 
Jojo nějaký ten rok už mám přítelkyni Barču, která také hraje florbal. Paradoxně je ale u nás téma florbal zakázané. Jsemm moc rád,že mi toleruje florbal a moji lásku ke sportu. Takže jí chci poděkovat, že vydrží trpět moje plné sportovní víkendy. Má to se mnou  často velmi  težké.(smích)
Pivo mi chutná od malička, miluju pivo a jentak nepohrdnu nabídkou zajít na zlatavý mok. Jak říká spoluhráč Venca Zábran "Pivo je lepší než nějaká chemicky obarvená srač... (malinovka). (smích)

Dane děkujeme za rozhovor a přejeme ať v nadcházejících letech navážeš na své super výkony, ať jsi zdravý, šťastný a ať, jak se říká, pálíš ostrejma i mimo hřiště. Je na závěr něco, co bys chtěl vzkázat svým fanouškům a protihráčům v BLMF?
Čtenářům bych chtěl vzkázat, ať mají florbal rádi, baví se jim a užívají si každého momentu, jak na hřišti, tak i mimo něj. Doufám, že florbal v Plzni pujde nahoru, a že kluby mezi sebou si budou navzájem přát a pomáhat. I tak se muže plzeňský florbal posunout směrem vzhůru.
Hráčům BLMF bych chtěl vzkázat jen to,že Letná bude příští rok zase o něco silnější, a že budeme chtít titul obhájit. Pohár je moc krásnej, a už se teším až mi ho taky stará generace jako je Vencík, Koty atd... na chvilku pujčí.(smích) 
Ejpovicim děkuji za skvělou finálovou serii, všem ostatním klubům za skvělé celoroční zápasy a teším se na nové týmy v BLMF příští rok. Děkuji hlavně všem členům BLMF, kteří  si dávají tu práci, aby tato skvělá liga fungovala tak, jak má. A nejvetší dík patří mým skvělým spoluhráčům z Letné !
Děkujeme a na viděnou v BLMF!20. června 2018

Finálový turnaj plný super florbalu a přátelské atmosféry!

Ahoj Florbalisti a Florbalistky
Ahoj fanoušci✌🏻
V sobotu 26. května se v hale v Nezvěsticích uskutečnil finálový turnaj jednotlivých soutěží.

V 1. lize se ve finále střetly týmy TJ Ejpovice a FBC Plzeň Letná. Finále nabídlo opravdu parádní podívanou, kterou musel rozhodnout až 3. zápas. V tom měla navrch Letná a po super výkonech během celé sezony si došla až pro TITUL. Řádilo zejména duo Nicklas Khek, které ukázalo své zkušenosti z vyšších soutěží👌🏻

Ve finále druhé ligy se z prvenství radoval tým Galacticos vedený Petrem Svobodou, který rovněž v rozhodujícím třetím zápase, přetlačil kluky z Horšovského Týna. Oba týmy se tedy mohou těšit na nadcházející sezonu v 1. lize🔥 A my věříme, že i v této soutěži budou bojovat o příčky nejvyšší👌🏻

Finále 3. ligy by se dalo nazvat nájezdovou loterií. Obě utkání totiž skončila po základní hrací době nerozhodně a rozhodovat tak musely samostatné nájezdy! V nich byli v obou případech šťastnější borci z Holýšova, kteří si po 2 výhrách nad Tlučnou dokráčeli pro Titul! Nutno však podotknout že pohár pro vítěze by si zasloužily oba týmy✊🏻

Ve finále regionální ligy na sebe narazily týmy Skupinové Terapie a Greenhorns Beroun. Skupinová Terapie složená převážně z bývalých hráčů velkého florbalu opanovala oba dva zápasy, ten druhý až na nájezdy, a zajistila si tak prvenství👌🏻

V mládežnických kategoriích brali zlato hráči Tlučné, kteří vybojovali prvenství ve starších žácích. Za nimi na stupni vítězů skončili hráči z Chlumčan a Staňkova. 

Chtěli bychom Vám pogratulovat k úspěchům a zároveň popřát dobré výsledky v roce nadcházejícím. Pro některá družstva bude další rok výzvou prosadit se ve vyšší soutěži. Pro některá zas vybojovat si svoje místo zpět. 
My Vám děkujeme za úžasnou sezonu plnou kvalitních zápsaů a fairplay hry.
Už teď těšíme se na sezonu nadcházející🔥

SPORTU ZDAR A FLORBALU ZVLÁŠŤ✌🏻3. května 2018

Sezóna 2018/2019 - přihlášky

Ahoj všem,

je třeba přihlásit stávající tým pro ročník 2018/2019. Termín pro přihlášení je do 31.5. 2018!!! 

 

 9. dubna 2018

Open tunaj mladších žáků

Vážení přátelé florbalu, hráči a rodiče,

turnaj mladších žáků je minulostí a zná své vítěze a medailisty.

Za účasti devíti družstev se odehrál v sobotu 7.4.2018 na Slavoji turnaj BLMF Open mladších žáků. 

Týmy byly rozděleny do 2 skupin. Po odehrání systémem každý s každým následovalo play-off. 

Bez jediného zaváhání turnaj vyhrál tým Sokola Přeštice. Druhý skončil tým Merklína a třetí mladí florbalisté z Chlumčan.

Všem aktérům děkujeme za účast a těšíme se na další open turnaje, které pro Vás připravujeme i v nové sezóně 2018-2019.

Odkaz na fotky z turnaje http://bohemialiga.rajce.idnes.cz/BLMF_-_MLZ_18/

 

za BLMF

Petr Procházka4. dubna 2018

Open turnaj mladších žáků

Rozlosování turnaje mladších žáků 7.4 Slavoj Plzeň. 
 
Skupina A                                             Skupina B
  1. Dobřany                                          1.  Chlumčany
  2. Tlučná                                              2.  Radnice
  3. Chrást                                              3.  Koterov
  4. Kožlany                                            4.  Přeštice  
  5. Merklín
9:00   Dobřany - Chrást
9:15   Kožlany - Merklín
9:30   Chlumčany - Radnice
9:45   Tlučná - Chrást
10:00  Dobřany - Merklín
10:15  Koterov - Přeštice
10:30  Chrást - Kožlany
10:45  Radnice - Koterov
11:00  Tlučná - Merklín
11:15  Chlumčany - Koterov
11:30  Dobřany - Kožlany
11:45  Chlumčany - Přeštice
12:00  Chrást - Merklín
12:15  Tlučná - Kožlany
12:30  Radnice - Koterov
12:45  Dobřany - Tlučná
13:00  1/4F   A1 - B4
13:20  1/4F   B1 - A4
13:40  1/4F   A2 - B3
14:00  1/4F   B2 - A3
14:20  1/2F   A1/B4 - B2/A3
14:45  1/2F   B1/A4 - A2/B3
15:10  o 3. místo   
15:40  Finále
 123
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu