Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
BLMF - Bohemia liga malého florbalu

13. srpna 2019

BLMF Shootout Challange 2019

BLMF ShootOut Challenge  2019

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewYl8TZO6E-AfeQ2EYjLgTEnb_MDAlV7BLXRpvhKPM--mYRQ/viewform

 

2. ročník turnaj v samostatných nájezdech

Stejně jako minulý rok, se i ten letošní sjede do Plzně spousta super nájezdníků a skvělých golmanů a ani ty nemůžeš chybět. Skvělá atmosféra, parádní výkony, občerstvení a mnoho cen na tebe čeká ve městě piva už 28. 12. Titul budou obhajovat Pécovi Honzíci a už nyní jsme zvědaví, zda letos najdou soupeře. Doraž si i ty zpestřit svátky a ukázat co je v tobě! Těšíme se na tebe!

 

Termín

28.12. 2019

Turnaj začíná dne 28.12 v 9:00 hodin. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu začátku turnaje - o všech změnách budou účastníci informovány. Pozdní příjezdy nebudou akceptovány.

 

Pořadatel

 

BLMF - Bohemia Liga Malého Florbalu - IČO: 05247446

FlorKrys - IČO: 07370628

 

Kategorie;

 

Kategorie je společná. Hlavní kategorie je mužská a ženská od 13 let. Při přihlášení 8 a více dívčích týmů si pořadatel vyhrazuje právo udělat dívčí kategorii.

Pozor, počet soutěžích páru je omezen, maximální počet týmů v kategorii je 60. O pořadí soutěžících párů rozhoduje zaplacené (poslané) startovné.

Hlavní pořadatel turnaje má právo udělit divokou kartu.

   

Ocenění

Pro nejlepší páry turnaje jsou připravené poháry, diplomy a věcné ceny od našich sponzorů.

Vyhlašujeme také allstar team, který vybírá hlavní pořadatel.

 

Pravidla

Turnaj se hraje dle Pravidel Mezinárodní florbalové federace IFF, edice 2018. V samostatných nájezdech to znamená, že se muže hráč vrátit s míčkem zpět. Stejně jako minulý rok jsou zakázány freestyleové čepele s důlkem pro míček.

 

Systém turnaje

Systém bude vytvořen podle počtu přihlášených týmů.

 

Pojištění

Všichni účastníci startují na vlastní nebezpečí. Účastníci turnaje nejsou pojištěni organizátorem!

 

Registrace

Družstva se mohou zaregistrovat pouze prostřednictvím online formuláře. Uzavřením registrace tým souhlasí s podmínkami účasti včetně GDPR.

 

Startovné

• 600Kč/za pár

• Musí být připsáno na účet BLMF nejpozději do 16:00 - 20.12. 2019

• Pokud nebude startovné uhrazeno včas na správný účet, může být pár vyřazen

z turnaje

• V případě zrušení účasti ze strany týmu po 20.12.2019 je startovné nevratné.

  • Pokyny k zaplacení startovného Vám budou zaslány na vaše e-mailové adresy vyplněné v dotazníku
  •  
  • BLMF - Luční 461, 334 42 Chlumčany

Č.ú. 1021329125/6100

 

Pokuty

V případě odřeknutí účasti nebo neúčasti ze strany přihlášeného páru po 20.12.2019 je týmu účtována smluvní pokuta 1 000Kč!

 

 

 

 

 

Důležitá data

 

 

• 13.8. Spuštění přihlášek

  • 20.12. Uzávěrka přihlášek
  • 20.12. Rozlosováni skupin
  • 20.12. Konečné datum pro zaplacení startovného

• 23.12. Zveřejnění rozpisu zápasů

• 28.12. Den turnaj

 14. června 2019

Přihlášky do sezony 2019 - 2020

Vážení sportovní přátelé, 
rádi bychom Vás touto cestou upozornili na právě probíhající přihlašování do nového ročníku BLMF 2019-2020 
Termín uzavření přihlášek je stanoven na neděli 30.6.2019 ve 23:59. 
Po tomto datu bude systém zablokován -  do systému nepůjde vstupovat a cokoliv v přihláškách měnit a upravovat. 
V případě jakýchkoliv problémů s přihlášením se laskavě obraťte na e-mail – blmf@blmf.cz; případně mě kontaktujte na telefonním čísle 723 122 404. 

Za BLMF

Petr Procházka1. dubna 2019

Playoff 2019!!!

Ahoj příznivci BLMF,

 

tento víkend se odehrály zbylé zápasy základní části a na řadě je nyní playoff, část sezóny, na kterou se všichni jistě těšíte.  Nyní se teprve ukáže, kdo jak má natrénováno a kdo jak je silný. Nutno podotknout, že všechny soutěže byly až na vyjímky vyrovnané, a že mnoho zápasů dopadlo překvapivě.

 

3 liga.

Ve třetí lize se z prvenství v základní části nakonec radoval tým Zruče. Který o čtyři body předčil druhý tým tabulky Sokol Přeštice. Osmou postupovou pozici nakonec pro sebe urval tým Green Devils Tachov s 74 bodovým Dominikem Surjákem, který ve 23 zápasech nasbíral 3,2 bodu nautání. Klobouček! Nedařilo se naopak Doubravce, ta si připsala pouze jednu výhru a osamostatnila se tak na 14 místě. Tabulka byla dosti vyrovnaná a tak jsme zvědavi jak nám první kolo playoff napoví. Favority radši netipujeme. Bude to BOJ!

 

2 liga
I druhá liga byla velice vyrovnaná. Až do konce se zde bojovalo jak o prvenství, tak o play off. První místo pro sebe urvali kluci z SVKI, které táhl zejména zkušený Petr Gregořica. O bod na druhé příčce skončil tým Holýšova. Nutno zdůraznit výkon Václava “Kašovského” Kašeho. Ten se se svým výkonem 5,8 bodu na zápas zastavil až na úctihodných 93 KB za 51 branek a 42 asistencí. Ukázal tak, že si na něj soupeři v playoff budou muset dávat velký pozor. Osmou a poslední postupovou pozici nakonec pro sebe uhájili kluci z Karlsbadu, kteří skončili jen o dva body před devátými Radnicemi. Nedařilo se týmu Fakta X s 10 body. Favority pro play off jsou tedy určitě týmy Holýšova a SVKI, vyřazovací boje nám však každý rok ukazují, že se rozdíly mažou. Jsme zvědavi a držíme palce!!!!

 

1 liga
A nakonec liga nejvyšší. Tu s velkým náskokem ovládl tým Koterova a stal se tak i hlavním favoritem na zisk titulu. Tahounem tohoto týmu byl Stanislav Fencl, kterého můžeme vídat i v pětkovém florbalu a svou šikovností bude jistě trápit obránce i v playoff. Obhájce titulu FBC Letná zaostala za Koterovem o 20 bodů, navíc se ve vyřazovací části bude muset obejít bez vítěze kanadského bodování Vaška Kheka, který odcestoval na Nový Zéland. My mu přejeme jen to nejlepší v dalším životě, a třeba ho ještě uvidíme i v BLMF. Až v posledním kole si trochu nečekaně došli pro postup kluci z Chlumčan, kteří předčili oslabenou Letnou a uhájili playoff o 3 body před devátými Křimicemi. Liga nám ukázala svou vyrovnanost jelikož rozdíl mezi třetím a jedenáctým týmem tabulky byl pouhých 13 bodů. V playoff se tedy máme na co těšit. 

 

Kromě třech nejvyšších soutěží je v plném proudu i liga regionální, o jejíž čelo se zatím dělí 4 týmy. Nejvíce bodů zde nasbíral zatím Martin Mička z SVKI C. Soutěž je ale teprve na svém začátku playoff a tak si na nějaké rozuzlení ještě budeme muset počkat. Stoprocentní je tým IBK Pandy B, který ze 4 zápasů nasbíral 12 bodů.

 

Dvojice pro playoff budeme rozebírat na našich sociálích sítích a tak budeme rádi, když nás budete sledovat na INSTAGRAMU nebo na FACEBOOKU.

https://www.instagram.com/bohemia_liga_maleho_florbalu/
https://www.facebook.com/blmf.cz/

Přejeme Vám v playoff a také v baráži hodně štěstí a fairplay hru! Už teď se těšíme na Vaše výkony.

BLMF TEAM28. března 2019

Rozhovor s Honzou Schejbalem

Ahoj Schejby,

jsme rádi, že jsme k rozhovoru mohli přizvat zrovna tebe, jelikož jsi s BLMF spojen už nějakou dobu a dá se říci, že jsi takovou stálicí trojkového florbalu v Plzni. Jak ses k trojkovému florbalu a florbalu vůbec dostal a jaký vztah máš k BLMF? 

Jsem Koterovák a kdo někdy byl v naší sokolovně, hned ví. Trojkovej hrajem odjakživa, protože se nás víc na plac prostě nevejde. Do bohemky jsme se přihlásili asi v roce 2004 a protože hraju pořád, můj vztah je jenom pozitivní. Je sice pravda, že svoji největší slávu už má asi za sebou, i tak je to ale to pořád fajn zpestření víkendu. Jsem rád, že se podařilo soutěž zachránit, a chtěl bych poděkovat lidem, co se o ni starají.

 

Můžeme tě vídat i v pětkovém flóčku, kde momentálně nastupuješ za Koterov, jak se Vám ve velkém florbale daří a jak jsi spokojenej s kolektivem u Vás? 

 

Hlavně kvůli kolektivu jsme do toho všichni šli. Florbalu už jsme nechtěli obětovat tolik času, takže tyhle nižší soutěže s jedním tréninkem týdně byly ideální variantou. Pohybujeme se na předních příčkách, zatím tedy plníme předsezónní cíle. Naše hra i občas připomíná florbal (i když pomalej).

 

Zajímáš se i o florbal v Plzni? Jak se ti situace u nás jeví a je něco co bys změnil? Nakoukls už například i k trénování? 

 

Jasně, že se zajímám. Trochu se to zvedá, např. víc kluků chodí hrát do lepších týmů, ale celkově mi přijde, že to šplhání na špici už trvá hrozně dlouho. Snad tomu pomůžou právě ti navrátilci, nebo mladší progresivní trenéři. Třeba na Slavii to vzal do rukou Lukyn Kubinců a to je podle mě jednoznačně krok správným směrem. Málokdo dokáže obětovat florbalu tolik, a on tomu navíc ještě i rozumí.

Já trénuju u nás v Koterově už asi 15 let. Jsem rád, když dneska vidím ty moje kluky, jak válí, a ještě radši, když vím, že pořád pleskaj bohemku za Koterov.

 

 

Sledoval jsi v prosinci MS v Praze? Co si na výkony nejen našeho týmu říkal? 

 

Pár zápasů jsem viděl. Je to jako ve všech ostatních sportech, snad krom národní házené. Ujíždí nám vlak, protože chybí disciplína a nedokážeme sportu podřídit maximum. Samozřejmě se najde pár světlých výjimek, ale dřív jsme prostě byli konkurenceschopnější…

 

Momentálně s Koterovem válíte a vedete 1. ligu. Věříte si letos na titul, nebo prostě pinkáte pro radost? 

 

1. ligu vedeme, protože se celkem scházíme a případně můžem sáhnout na naše farmy v nižších soutěžích. Základní část nikdo nebere úplně vážně a v play-off se dát pak vylítnout s kýmkoliv, o čemž jsme se už několikrát přesvědčili. Na titul se toho musí sejít hodně, tak uvidíme, jestli nás to potká…

 

Je nám jasné, že nežiješ jenom florbalem. Máš i jiné koníčky? Jak trávíš volný čas?

 

Mám rád sport v jakékoliv formě, včetně té pasivní, cestování, filmy, seriály, no a nesmím zapomenout na kamarády. Jo a taky na přítelkyni.

 

Máš nějaký sportovní nebo florbalový vzor? Jaké číslo nosíš na dresu a proč?

 

Sportovním vzorem je pro mě Andrés Iniesta. Jeden z top hráčů poslední dekády, a přesto skromnej a bez jakýchkoliv výstřelků. Nosím jedenáctku a nic hlubšího zatím není, jen se mi prostě líbí.

 

SCHEJBY DĚKUJEME ZA ROZHOVOR A HODNĚ ŠTĚSTÍ DO PLAY OFF!11. listopadu 2018

Soutěže v plném proudu

BLMF je v plném proudu, všechny soutěže jedou na plné obrátky a k vidění bylo už mnoho skvělých výkonů, parádních branek a akcí, smutku z porážek i radosti z důležitých bodů. BLMF se zkrátka baví florbalem. V první lize válí obhájce titulu FBC Plzeň Letná a T. J. Sokol Koterov. V bodování opět kraluje Khek na kterého se dotahuje duo Surák, Zábran. Všechny týmy už prohrály a tak se ukazuje, že soutěž bude vyrovnaná, a že složení play off není vůbec jasné. V lize druhé je stoprocentní už jen Carslbad, který vyhrál všechny své 4 zápasy. Kanadu vede Kuba Vandák z týmu FBC Bory. Favorita tu však zatím také nemáme, je odehráno teprve pár zápasů, takže jsme zvědavi jak vše bude pokračovat. Třetí ligu válcuje tým Durango Zruč. 8 zápasů, 8 výher, to je zatím slušná jízda, přejeme klukům ať se daří i dále. Lídra zde zatím nenajdeme, statistiky jsou velmi vyrovnané. V regionálce jsou vidět také krásné a hlavně bojovné zápasy. Vedoucími týmy jsou FBC Critters, FBC Sokol Komárov a Heřmanova Huť B. Florbal je zkrátka na každém rohu, přejeme Vám mnoho vstřelených branek, golmanům málo obdržených, a hlavně, ať se i vy bavíte florbalem. 

 17. října 2018

Poslední termín školení rozhodčích

Školení se uskuteční v neděli 21.10.2018 od 10:00. 

Nahlašování probíhá tradičně na email rozhodci@blmf.cz.

Místo konání: Slavia VŠ Plzeň, U Borského parku 2916/19, 301 00 Plzeň (dveře u vrátnice - bude označeno na místě)

Školení bude zakončeno závěrečným testem, doporučuji všem účastníkům, aby si pravidla prostudovali již před školením a školení brali převážně jako konzultaci nejasností. Účastnický poplatek je 50Kč, splatných na místě.17. října 2018

BLMF Shootout Penalty

BLMF Shootout Challange

29.12. 2018 

TJ Slavoj Plzeň 

➡️ Nenech si unést ten NEJVĚTŠÍ svátek ve Florbalových nájezdech🚨 

Bohemia liga malého florbalu ve spolupráci s FlorKrys si pro Vás - nadšence florbalu

připravila Nájezdovou soutěž dvojic 🥅🏑

kde nesmíš chybět ani TY!! 

🗺 Kde: TJ Slavoj Plzeň - Třebízského 12, Plzeň
⏳Kdy: 29.12. 2018 🎅🏻
🚨Cena: 500,- za pár (golman+střelec)
💰 Výhra: Price money až 3500,- (při naplnění správného počtu soutěžících párů), poháry 🏆, ceny od partnerů 🎟🥇
Přihlašuj se na email: blmf@blmf.cz
———
Uskutečnění turnaje pouze při naplnění dosahujícího počtu soutěžících párů 💪🏼 při nepodaření obsazení turnaje = vrácení peněz na Váš účet🚀17. října 2018

Ahoj BLMF

Chtěli bychom se Vám alespoň touto cestou omluvit za zmatky ohledně rozpisů zápasů. Kvůli technickým problémům jsme vše nestihli tak, jak jsme chtěli. Na chybách pracujeme, a už nyní by mělo být téměř vše v pořádku. Omlouváme se a děkujeme za pocchopení. Váš BLMF tým.

 

 3. září 2018

Nová sezona 2018/2019

Ahoj Florbalisti, Ahoj Florbalistky🙏🏻

Sezóna 2018/2019 je za dveřmi. Ta minulá byla plná skvělích utkání a fantastických výkonů, za což jsme rádi a těší nás, že  kvalita BLMF se neustále zlepšuje. Do letošního ročníku se přihlásilo spoustu dalších nových týmů, a tak se regionální liga mužů rozprostře do 3 tabulek. V té nejvyšší, tedy v 1. lize, bude obhajovat prvenství FBC Letná, uvidíme jak se chlapci vypořádají s rostoucí konkurencí. Bojovat budou opět i mladší a starší žáci, takže florbalový kalendář bude opravdu nadupaný👌🏻💪🏼 Děkujeme Vám, že jste s námi. Budeme se snažit BLMF neustále posouvat. Připravujeme pro Vás novinky, aby vás trojkový florbal ještě více bavil🔜 BLMF TEAM👊🏼 #floorball #blmf #newseason #delametoproradost #tesimese #soon #boj #vasen #slzy #radost #pratelstvi #fairplay   V odkazu najdete příspěvek týkající se skupin a hracích dnů. Omlouváme se za komplikace. Vaše BLMF.

 

 

https://www.instagram.com/p/BnLkwodHFP1/?taken-by=bohemia_liga_maleho_florbalu20. června 2018

Rozhovor s Danielem Nicklasem. Hvězdou 1. ligy a vítězem letošní sezony!

Ahoj Dane
Nejprve bychom ti chtěli pogratulovat k titulu v první lize a k 78 kanadským bodům.
Popiš nám trošku svůj florbalový život. Kde si začal s florbalem, jaký vztah máš k BLMF a jak se na zápasy připravuješ? 
Ahoj všem,s florbalem sem začal 7 let zpátky,kdy sem se rozhodoval mezi florbalem a hokejem,nakonec vyhrál florbal,který mě více bavil a pohybovali se v něm lepší lidé.
K BLMF mám skvělý vztah,je to bezva doplněk k velkému florbalu.Vždycky když neni zápas v pětkovém,jedu na bohemku.V BLMF je spousta skvělých hráčů a kamarádů,který rád vidím a které normálně ve velkém florbalu v sezoně nepotkávám.
V letošní sezoně jste byli, dá se říci, bezkonkurenční. Především s Vencou Khekem se ti dařilo sbírat kanadské body. Máte s klukama dobrou partu i mimo hřiště? Jak si spokojen se svým týmem?
Letošní sezona nám vyšla,jsem hrozně rád hlavně za kluky,co hrají v Letné už dlouho, kteří na tento úspěch čekali déle než já.Parta v Letné byla vždy skvělá a doufám,že to bude pokračovat.Spousta lidí už ukončila kariéru v pětkovém florbalu,takže o to ten společný uspěch za Letnou je cennější. Cítím se mezi klukama skvěle a mužu říct,že bych je za jiný tým nikdy nevyměnil. Koty (Martin Kodalík) se o nás stará jako o vlastní syny a za to mu chci hrozně poděkovat.Bez něj by to nebyla ta pravá Letná. Co se týče Venci Kheka,tak podle mě je to nejlepší hráč v BLMF, který zde kdy nastoupil. Hrát snim je skvělé, udělá obrovský kus práce, na hřišti nevynechá ani souboj a hraje srdcem. Jsem hrozně štastný, že mohu hrát s takovým playerem a že nám spolupráce takhle klape a padá nám to tam. Když začne dávat i víc prázdných bran, bude to dokonalý. MVP sem ale pořád já.(smích)
V pětkovém florbale nastupuješ za FBC Plzeň. Jak se ti daří v NFL a jaké jsou tvé florbalové cíle? Máte v FBC dobrou partu? Co obecně říkáš na florbal v našem regionu, co se ti líbí a co bys naopak změnil?
V FBC Plzeň jsme naopak letos prožili tragickou sezonu a můžeme být rádi, že sme NFL v Plzni udrželi. V týmu panuje skvělý týmový kolektiv mezi hráči a pokud to tak zůstane,tak výsledky půjdou nahoru. FBC mohu jen poděkovat, za to že mi předali všechny florbalové dovednosti a měli se mnou trpělivost po celé sezony. Hlavní dík patří trenérům Šimkovi a Gregořicovi, od kterých si nechávám radit do teď, i když už oba trénují v jiném týmu. Doufám,že tato sezona bude rychle zapomenutá a nadcházející sezonu FBC zabojuje o postup do 1.ligy. Moc bych si to přál.
Florbal v našem regionu nestojí za komentář, všichni co florbal sledují ví, že florbal v plzeňském kraji je na špatné urovni. Neni to tím,že by v Praze a okolí rostly schopnější děti, ale spíš si myslím, že Plzni chybí disciplína, konkurence a hlavně trenéři. Trenérů je pramálo a je těžké někoho sehnat. A plzeňskému florbalu nepřidává ani nezdravá rivalita mezi vedení plzeňských klubů. Můžeme jen doufat, že se vše změní k lepšímu, že mladí hráči co mají kvality budou zůstávat v Plzni, že se bude makat a všichni půjdeme ve stopách žen Slávie, které se dokázaly probojovat do extraligy. To by mohlo probudit plzeňský florbal k lepšímu.

Je konec sezony, ale zároveň začátek té nové.. Budeš se nějak připravovat, nebo už připravuješ? Jak vůbec trávíš svůj volný čas mimo florbalové hřiště? Uvidíme tě v létě na nějakých turnajích nebo akcích?
Dal jsem si volno po hlavně psychicky náročné sezoně, na následujicí rok už se připravuji s týmem. Volný čas mimo hřiště trávím s přítelkyní, kamarády, prací a také rád sleduji a hraji ostatní sporty. Nejraději chodím v létě na tenis.

Na závěr bys nám mohl prozradit něco o svém osobním životě? Jsi již zadaný, nebo jsou i takovéto hvězdy bez žen? Jak se ti v Plzni líbí a jak ti chutná plzeňské pivo? 
Jojo nějaký ten rok už mám přítelkyni Barču, která také hraje florbal. Paradoxně je ale u nás téma florbal zakázané. Jsemm moc rád,že mi toleruje florbal a moji lásku ke sportu. Takže jí chci poděkovat, že vydrží trpět moje plné sportovní víkendy. Má to se mnou  často velmi  težké.(smích)
Pivo mi chutná od malička, miluju pivo a jentak nepohrdnu nabídkou zajít na zlatavý mok. Jak říká spoluhráč Venca Zábran "Pivo je lepší než nějaká chemicky obarvená srač... (malinovka). (smích)

Dane děkujeme za rozhovor a přejeme ať v nadcházejících letech navážeš na své super výkony, ať jsi zdravý, šťastný a ať, jak se říká, pálíš ostrejma i mimo hřiště. Je na závěr něco, co bys chtěl vzkázat svým fanouškům a protihráčům v BLMF?
Čtenářům bych chtěl vzkázat, ať mají florbal rádi, baví se jim a užívají si každého momentu, jak na hřišti, tak i mimo něj. Doufám, že florbal v Plzni pujde nahoru, a že kluby mezi sebou si budou navzájem přát a pomáhat. I tak se muže plzeňský florbal posunout směrem vzhůru.
Hráčům BLMF bych chtěl vzkázat jen to,že Letná bude příští rok zase o něco silnější, a že budeme chtít titul obhájit. Pohár je moc krásnej, a už se teším až mi ho taky stará generace jako je Vencík, Koty atd... na chvilku pujčí.(smích) 
Ejpovicim děkuji za skvělou finálovou serii, všem ostatním klubům za skvělé celoroční zápasy a teším se na nové týmy v BLMF příští rok. Děkuji hlavně všem členům BLMF, kteří  si dávají tu práci, aby tato skvělá liga fungovala tak, jak má. A nejvetší dík patří mým skvělým spoluhráčům z Letné !
Děkujeme a na viděnou v BLMF!123
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu