Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
BLMF - Bohemia liga malého florbalu

20. června 2018

Rozhovor s Danielem Nicklasem. Hvězdou 1. ligy a vítězem letošní sezony!

Ahoj Dane
Nejprve bychom ti chtěli pogratulovat k titulu v první lize a k 78 kanadským bodům.
Popiš nám trošku svůj florbalový život. Kde si začal s florbalem, jaký vztah máš k BLMF a jak se na zápasy připravuješ? 
Ahoj všem,s florbalem sem začal 7 let zpátky,kdy sem se rozhodoval mezi florbalem a hokejem,nakonec vyhrál florbal,který mě více bavil a pohybovali se v něm lepší lidé.
K BLMF mám skvělý vztah,je to bezva doplněk k velkému florbalu.Vždycky když neni zápas v pětkovém,jedu na bohemku.V BLMF je spousta skvělých hráčů a kamarádů,který rád vidím a které normálně ve velkém florbalu v sezoně nepotkávám.
V letošní sezoně jste byli, dá se říci, bezkonkurenční. Především s Vencou Khekem se ti dařilo sbírat kanadské body. Máte s klukama dobrou partu i mimo hřiště? Jak si spokojen se svým týmem?
Letošní sezona nám vyšla,jsem hrozně rád hlavně za kluky,co hrají v Letné už dlouho, kteří na tento úspěch čekali déle než já.Parta v Letné byla vždy skvělá a doufám,že to bude pokračovat.Spousta lidí už ukončila kariéru v pětkovém florbalu,takže o to ten společný uspěch za Letnou je cennější. Cítím se mezi klukama skvěle a mužu říct,že bych je za jiný tým nikdy nevyměnil. Koty (Martin Kodalík) se o nás stará jako o vlastní syny a za to mu chci hrozně poděkovat.Bez něj by to nebyla ta pravá Letná. Co se týče Venci Kheka,tak podle mě je to nejlepší hráč v BLMF, který zde kdy nastoupil. Hrát snim je skvělé, udělá obrovský kus práce, na hřišti nevynechá ani souboj a hraje srdcem. Jsem hrozně štastný, že mohu hrát s takovým playerem a že nám spolupráce takhle klape a padá nám to tam. Když začne dávat i víc prázdných bran, bude to dokonalý. MVP sem ale pořád já.(smích)
V pětkovém florbale nastupuješ za FBC Plzeň. Jak se ti daří v NFL a jaké jsou tvé florbalové cíle? Máte v FBC dobrou partu? Co obecně říkáš na florbal v našem regionu, co se ti líbí a co bys naopak změnil?
V FBC Plzeň jsme naopak letos prožili tragickou sezonu a můžeme být rádi, že sme NFL v Plzni udrželi. V týmu panuje skvělý týmový kolektiv mezi hráči a pokud to tak zůstane,tak výsledky půjdou nahoru. FBC mohu jen poděkovat, za to že mi předali všechny florbalové dovednosti a měli se mnou trpělivost po celé sezony. Hlavní dík patří trenérům Šimkovi a Gregořicovi, od kterých si nechávám radit do teď, i když už oba trénují v jiném týmu. Doufám,že tato sezona bude rychle zapomenutá a nadcházející sezonu FBC zabojuje o postup do 1.ligy. Moc bych si to přál.
Florbal v našem regionu nestojí za komentář, všichni co florbal sledují ví, že florbal v plzeňském kraji je na špatné urovni. Neni to tím,že by v Praze a okolí rostly schopnější děti, ale spíš si myslím, že Plzni chybí disciplína, konkurence a hlavně trenéři. Trenérů je pramálo a je těžké někoho sehnat. A plzeňskému florbalu nepřidává ani nezdravá rivalita mezi vedení plzeňských klubů. Můžeme jen doufat, že se vše změní k lepšímu, že mladí hráči co mají kvality budou zůstávat v Plzni, že se bude makat a všichni půjdeme ve stopách žen Slávie, které se dokázaly probojovat do extraligy. To by mohlo probudit plzeňský florbal k lepšímu.

Je konec sezony, ale zároveň začátek té nové.. Budeš se nějak připravovat, nebo už připravuješ? Jak vůbec trávíš svůj volný čas mimo florbalové hřiště? Uvidíme tě v létě na nějakých turnajích nebo akcích?
Dal jsem si volno po hlavně psychicky náročné sezoně, na následujicí rok už se připravuji s týmem. Volný čas mimo hřiště trávím s přítelkyní, kamarády, prací a také rád sleduji a hraji ostatní sporty. Nejraději chodím v létě na tenis.

Na závěr bys nám mohl prozradit něco o svém osobním životě? Jsi již zadaný, nebo jsou i takovéto hvězdy bez žen? Jak se ti v Plzni líbí a jak ti chutná plzeňské pivo? 
Jojo nějaký ten rok už mám přítelkyni Barču, která také hraje florbal. Paradoxně je ale u nás téma florbal zakázané. Jsemm moc rád,že mi toleruje florbal a moji lásku ke sportu. Takže jí chci poděkovat, že vydrží trpět moje plné sportovní víkendy. Má to se mnou  často velmi  težké.(smích)
Pivo mi chutná od malička, miluju pivo a jentak nepohrdnu nabídkou zajít na zlatavý mok. Jak říká spoluhráč Venca Zábran "Pivo je lepší než nějaká chemicky obarvená srač... (malinovka). (smích)

Dane děkujeme za rozhovor a přejeme ať v nadcházejících letech navážeš na své super výkony, ať jsi zdravý, šťastný a ať, jak se říká, pálíš ostrejma i mimo hřiště. Je na závěr něco, co bys chtěl vzkázat svým fanouškům a protihráčům v BLMF?
Čtenářům bych chtěl vzkázat, ať mají florbal rádi, baví se jim a užívají si každého momentu, jak na hřišti, tak i mimo něj. Doufám, že florbal v Plzni pujde nahoru, a že kluby mezi sebou si budou navzájem přát a pomáhat. I tak se muže plzeňský florbal posunout směrem vzhůru.
Hráčům BLMF bych chtěl vzkázat jen to,že Letná bude příští rok zase o něco silnější, a že budeme chtít titul obhájit. Pohár je moc krásnej, a už se teším až mi ho taky stará generace jako je Vencík, Koty atd... na chvilku pujčí.(smích) 
Ejpovicim děkuji za skvělou finálovou serii, všem ostatním klubům za skvělé celoroční zápasy a teším se na nové týmy v BLMF příští rok. Děkuji hlavně všem členům BLMF, kteří  si dávají tu práci, aby tato skvělá liga fungovala tak, jak má. A nejvetší dík patří mým skvělým spoluhráčům z Letné !
Děkujeme a na viděnou v BLMF!20. června 2018

Finálový turnaj plný super florbalu a přátelské atmosféry!

Ahoj Florbalisti a Florbalistky
Ahoj fanoušci✌🏻
V sobotu 26. května se v hale v Nezvěsticích uskutečnil finálový turnaj jednotlivých soutěží.

V 1. lize se ve finále střetly týmy TJ Ejpovice a FBC Plzeň Letná. Finále nabídlo opravdu parádní podívanou, kterou musel rozhodnout až 3. zápas. V tom měla navrch Letná a po super výkonech během celé sezony si došla až pro TITUL. Řádilo zejména duo Nicklas Khek, které ukázalo své zkušenosti z vyšších soutěží👌🏻

Ve finále druhé ligy se z prvenství radoval tým Galacticos vedený Petrem Svobodou, který rovněž v rozhodujícím třetím zápase, přetlačil kluky z Horšovského Týna. Oba týmy se tedy mohou těšit na nadcházející sezonu v 1. lize🔥 A my věříme, že i v této soutěži budou bojovat o příčky nejvyšší👌🏻

Finále 3. ligy by se dalo nazvat nájezdovou loterií. Obě utkání totiž skončila po základní hrací době nerozhodně a rozhodovat tak musely samostatné nájezdy! V nich byli v obou případech šťastnější borci z Holýšova, kteří si po 2 výhrách nad Tlučnou dokráčeli pro Titul! Nutno však podotknout že pohár pro vítěze by si zasloužily oba týmy✊🏻

Ve finále regionální ligy na sebe narazily týmy Skupinové Terapie a Greenhorns Beroun. Skupinová Terapie složená převážně z bývalých hráčů velkého florbalu opanovala oba dva zápasy, ten druhý až na nájezdy, a zajistila si tak prvenství👌🏻

V mládežnických kategoriích brali zlato hráči Tlučné, kteří vybojovali prvenství ve starších žácích. Za nimi na stupni vítězů skončili hráči z Chlumčan a Staňkova. 

Chtěli bychom Vám pogratulovat k úspěchům a zároveň popřát dobré výsledky v roce nadcházejícím. Pro některá družstva bude další rok výzvou prosadit se ve vyšší soutěži. Pro některá zas vybojovat si svoje místo zpět. 
My Vám děkujeme za úžasnou sezonu plnou kvalitních zápsaů a fairplay hry.
Už teď těšíme se na sezonu nadcházející🔥

SPORTU ZDAR A FLORBALU ZVLÁŠŤ✌🏻3. května 2018

Sezóna 2018/2019 - přihlášky

Ahoj všem,

je třeba přihlásit stávající tým pro ročník 2018/2019. Termín pro přihlášení je do 31.5. 2018!!! 

 

 9. dubna 2018

Open tunaj mladších žáků

Vážení přátelé florbalu, hráči a rodiče,

turnaj mladších žáků je minulostí a zná své vítěze a medailisty.

Za účasti devíti družstev se odehrál v sobotu 7.4.2018 na Slavoji turnaj BLMF Open mladších žáků. 

Týmy byly rozděleny do 2 skupin. Po odehrání systémem každý s každým následovalo play-off. 

Bez jediného zaváhání turnaj vyhrál tým Sokola Přeštice. Druhý skončil tým Merklína a třetí mladí florbalisté z Chlumčan.

Všem aktérům děkujeme za účast a těšíme se na další open turnaje, které pro Vás připravujeme i v nové sezóně 2018-2019.

Odkaz na fotky z turnaje http://bohemialiga.rajce.idnes.cz/BLMF_-_MLZ_18/

 

za BLMF

Petr Procházka4. dubna 2018

Open turnaj mladších žáků

Rozlosování turnaje mladších žáků 7.4 Slavoj Plzeň. 
 
Skupina A                                             Skupina B
  1. Dobřany                                          1.  Chlumčany
  2. Tlučná                                              2.  Radnice
  3. Chrást                                              3.  Koterov
  4. Kožlany                                            4.  Přeštice  
  5. Merklín
9:00   Dobřany - Chrást
9:15   Kožlany - Merklín
9:30   Chlumčany - Radnice
9:45   Tlučná - Chrást
10:00  Dobřany - Merklín
10:15  Koterov - Přeštice
10:30  Chrást - Kožlany
10:45  Radnice - Koterov
11:00  Tlučná - Merklín
11:15  Chlumčany - Koterov
11:30  Dobřany - Kožlany
11:45  Chlumčany - Přeštice
12:00  Chrást - Merklín
12:15  Tlučná - Kožlany
12:30  Radnice - Koterov
12:45  Dobřany - Tlučná
13:00  1/4F   A1 - B4
13:20  1/4F   B1 - A4
13:40  1/4F   A2 - B3
14:00  1/4F   B2 - A3
14:20  1/2F   A1/B4 - B2/A3
14:45  1/2F   B1/A4 - A2/B3
15:10  o 3. místo   
15:40  Finále
 23. března 2018

Open turnaj mladších žáků

Vážení florbaloví přátelé,
dovolujeme si Vás pozvat na rozvojový open turnaj v trojkovém florbalu kategorie MLADŠÍ ŽÁCI. ​Ročník narození 2005,2006 a mladší.

Ten se odehraje 7.dubna v hale SLAVOJ Plzeň.

Všechny týmy budou oceněny - poháry, medaile, věcné ceny.

STARTOVNÉ mají týmy hrající BLMF(v jakékoliv kategorii) ZDARMA. Ostatní 500kč.

K přihlášení stačí poslat email na blmf@blmf.cz

Následně Vám po uzávěrce registrací 31.3 pošleme podrobnější informace a propozice k turnaji.

Předpokládaný začátek turnaje v 9:00 a konec kolem 16:00hod.

 

Přijďte strávit příjemnou sobotu s florbalem, svými nejmenšími a přáteli

 
Na viděnou na Slavoji 😊

BLMF team 26. ledna 2018

POHÁR BLMF 2018.

Již tuto sobotu 27.ledna vyvrcholí ve Šťáhlavech finálovým dnem
POHÁR BLMF 2018.

Rozlosování a časový harmonogram finále Poháru BLMF

9:00   1/8FA   SVKI Plzeň : SKMG Staňkov

9:30   1/8FB   Fbc Doubravka Pirates : Predators

10:00  1/8FC  Fbc Kapacity : Fakta X

10:30  1/8FD  Fbc Chlumčany : Sokol Přeštice

11:00  1/4FA  TJ Sokol Letná : 1/8FA

11:30  1/4FB  Fbc Plzeň Letná : 1/8FB

12:00  1/4FC  Fbc GO-GO Horšovský Týn : 1/8FC

12:30  1/4FD  AC Zkáza Plzeň : 1/8FD

13:00  1/2F     1/4FA : 1/4FB

13:30  1/2F     1/4FC : 1/4FD

14:00   o3 místo

14:30   Finále24. prosince 2017

KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2018

Chceme Vám všem příznivcům florbalu popřát krásný nový rok 2018 a budeme rádi, pokud Vám bude tato soutěž přinášet radost a pohodu do Vašeho života.

Vedení ligy

 19. listopadu 2017

Ligový pohár BLMF 17.11 Nezvěstice

Časový rozpis základních skupin Ligového poháru

Zápas                                                                                                                     

8:00 - TJ Sokol Letná : Sokol Přeštice                                                             7 : 2

8:30 - AC Zkáza Plzeň : Fakta X                                                                      5 : 1

9:00 - FBC Plzeň Letná : SVKI Plzeň A                                                           10 : 6

9:30 - Sokol Přeštice : Fakta X                                                                         4 : 2

10:00 - TJ Sokol Letná : AC Zkáza Plzeň                                                        3 : 1

10:30 - FBC Kapacity : Predators                                                                    10 : 0

11:00 - Fakta X : TJ Sokol Letná                                                                     0 : 8

11:30 - Sokol Přeštice - AC Zkáza Plzeň                                                        1 : 5

12:00 - SVKI Plzeň A : FBC Kapacity                                                              6 : 5

12:30 - Predators : FBC Plzeň Letná                                                               0 : 8

13:00 - FbC GO-GO Horšovský Týn : SKMG Staňkov                                    6 : 3

13:30 - SVKI Plzeň A : Predators                                                                    5 : 3

14:00 - FBC Plzeň Letná : FBC Kapacity                                                        7 : 6

14:30 - FBC Chlumčany : FBC Doubravka Pirates                                         5 : 4

15:00 - RKČ Plzeň : SKMG Staňkov                                                               1 : 5

15:30 - FbC GO-GO Horšovský Týn : FBC Chlumčany                                  5 : 4

16:00 - FBC Doubravka Pirates : RKČ Plzeň                                                  8 : 4

16:30 - SKMG Staňkov : FBC Chlumčany                                                       1 : 4

17:00 - FbC GO-GO Horšovský Týn : FBC Doubravka Pirates                      3 : 2

17:30 - RKČ Plzeň : FBC Chlumčany                                                             0 : 12

18:00 - FBC Doubravka Pirates : SKMG Staňkov                                          7 : 5

18:30 - FbC GO-GO Horšovský Týn : RKČ Plzeň                                         15 : 515. října 2017

Pohár BLMF

Jak jsme avizovali, tak letos proběhne ligový pohár napříč celou BLMF a můžete poměřit síly s týmy z vyšších či nižších lig. Tento turnaj proběhne dvoukolově - ve dvou dnech. V prvním kole budou týmy rozlosovány do skupin a připraví si pozici do druhého kola. Dle počtu přihlášených bude stanoven přesný hrací systém s tím, že některé týmy zřejmě budou dle výsledků ve skupinách nasazeny rovnou do další fáze. Každý přihlášený tým odehraje minimálně 4 pohárové zápasy. Jak jistě tušíte, tak druhé kolo bude systémem play off, tedy vyřazovacím. Nejlepší týmy získají věcné ceny v hodnotě 10 000,- od Florballandu - hlavního partnera BLMF. Do turnaje se mohou přihlásit týmy z BLMF a zasáhnout do zápasu mohou hráči ročníku 2002 a starší, kteří jsou na aktivní soupisce daného týmu + 2 hráči na výjimku. Hrát se bude dle standardních pravidel BLMF a zápasy budou řídit licencovaní rozhodčí ČFBU a BLMF. Kdo má zájem zúčastnit se poháru jako rozhodčí, hlaste se na stejném mailu jako probíhá přihlášení. Rozpis zápasů a detailnější informace budou poskytnuty na začátku listopadu po přihlášení všech týmů.

Termín poháru: 17. 11. 17 a 27. 1. 18 Přihlášení: na e-mail blmf@blmf.cz do konce října 2017

Startovné: 1600,- na účet 1021329125/6100 do 10. 11. 201712
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu