Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
Přihlášky
Přihlášky do sezóny:
v
Podané přihlášky
Nepřihlášené týmy
Datum
Kategorie
Název
Registrační číslo
Zástupce
Telefon
Email
Web
Poznámka zástupce
Poznámka BLMF
Stav žádosti
 
17.6.2018 Muži Junajtyd Genxtazzz of Lobogo 1069 Jakub Chlan 602 644 462 genxtazzz@gmail.com genxtazzz.webnode.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
6.6.2018 Muži FBC HIPPOS Kožlany "B" 1113 Roman Moučka 774 676 890 moucka17@seznam.cz, hukuluka@seznam.cz www.fbckozlany.717.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
6.6.2018 Muži FBC HIPPOS Kožlany 1073 Tomáš Moučka 604 850 764 fbckozlany@seznam.cz, hukuluka@seznam.cz www.fbckozlany.717.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
5.6.2018 Muži FBC Lions 1215 Petr Elsnic 731 462 367 fbclions@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
5.6.2018 Muži FBC Falcons Nepomuk "B" 1195 Michal Hons 720 264 135 michal.hons@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
5.6.2018 Muži FBC Spirochetes Plzeň 1102 Jiří Nechutný 773 642 292 j.nechutny@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
5.6.2018 Muži RKČ Plzeň 1202 Tomáš Cholinský 702 118 695 cholinsky@plzen.eu    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
31.5.2018 Muži Chuck Noris NÝŘANY 1050 Adam Ševčík 725 355 170 florbalnyrany@seznam.cz prosím přejmenovat tým na FBC Heřmanova Huť "C"  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
31.5.2018 Muži FBc Bílá Hora 1176 Bláha Tomáš 739 439 604 tomasblaza@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
31.5.2018 Muži Pilsen Bobcats 1214 Michal Steininger 604 970 226 michal.steininger@after-dark.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
31.5.2018 Muži Netopýr FbC 1031 Václav Čermák 607 645 882 vaclav.cermak@post.cz prosím o změnu názvu týmu na TJ Sokol Vejprnice  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
31.5.2018 Muži Sport Eden Beroun 1213 Daniel Nejedlo 728 849 066 dan.nejedlo@seznam.cz Viz email 29.5.2018 - potřebovali bychom umožnit nekolidování se soutěžemi ČF. Jinak se nebudeme moci zúčastnit.  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Starší žáci ZŠ Chrást 1212 Zbyšek Hodaň 733 702 855 z.hodan@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Mladší žáci ZŠ Chrást 1194 Zbyšek Hodaň 733 702 855 z.hodan@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži ZŠ Chrást 1175 Zbyšek Hodaň 733 702 855 z.hodan@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži Skupinová Terapie 1186 Jiří Veselý 607 827 308 jirkav97@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži SaSM Plzeň 1201 Veronika Haudková 724 240 700 wothovaveronika@seznam.cz Prosím o změnu názvu týmu i oddílu a to na: Sršni Plzeň. Děkuji  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži SLAVOJ 1038 Michal Černý 723 600 365 cernymich@plzen.eu    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži Florbal Plzeň 1174 Josef Kadlec 720 306 633 pepakadlec@gmail.com www.florbal-plzen.cz Nejsem součástí oddílu SaSM Plzeň !!! Prosím o opravu. Žádáme o to již rok.  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži ŠMEJD Plzeň "B" 1211 Pavel Picka 776 498 853 fbcspm@centrum.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži "Šmejd" 2002 "C" 1166 Pavel Picka 776 498 853 fbcspm@centrum.cz, l.vajchart@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži "Šmejd" 2002 1037 Pavel Picka 776 498 853 fbcspm@centrum.cz, ondra.batka@seznam.cz florbalsmejd.webnode.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.5.2018 Muži FAKTA X 1007 Jan Přibyl 731 818 705 jenik3.pribyl@gmail.com    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
29.5.2018 Muži Regenades 1210 Martina Vlčková, Michal Štochl 721 324 124 martyna.000@seznam.cz, michal.stochl@kuchyneelza.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
29.5.2018 Muži FbC Go-Go Horšovský Týn 1087 Jaroslav Juna 724 660 013 timoboll2@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
29.5.2018 Muži IBK PÄNDY 1141 Lukáš Bendl 776 021 666 lukas.bendl@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
29.5.2018 Muži TJ SOKOL MIROŠOV 1200 Martin Mošna 731 554 043 martas.mosna@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
29.5.2018 Mladší žáci Cobra Radnice 1209 František Blovský 776 873 693 cobra.radnice@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
29.5.2018 Starší žáci Cobra Radnice 1199 František Blovský 603 414 926 cobra.radnice@seznam.cz fbccobra.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
28.5.2018 Muži AC Zkáza Plzeň 1108 Vojtěch Legát 736 161 988 legat.vojta@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
28.5.2018 Starší žáci DDM Nýřany 1117 Jaroslav Kubík 774 376 009 ddm.nyrany@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
28.5.2018 Muži FBC APM Kdyně 1187 Jakub Iha 774 592 780 iha.jakub@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
28.5.2018 Muži Florbal Revival 1173 Vít Čihák 723 703 717 vit.cihak@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
27.5.2018 Muži PREDATORS 1189 Václav Suchý 606 117 582 predators.plzen@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
27.5.2018 Muži TJ FATPIPE Ejpovice "B" 1168 Jakub Boháč 776 528 127 bohacek46@gmail.com změna názvu týmu : IBK FATMANI   Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
27.5.2018 Muži Fbc Doubravka Pirates 1045 Milan Brejcha 777 678 313 m.brejcha@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
27.5.2018 Muži FBC Holýšov 1150 Martin Procházka 728 443 456 fbc.holysov@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.5.2018 Muži SVKI Plzeň C 1092 Petra Weingärtnerová 608 969 252 weingartnerovapetra@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
25.5.2018 Muži Greenhorns Beroun 1182 Pavel Staš 736 648 273 stapa@cbox.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
25.5.2018 Muži SVKI Plzeň A 1003 Roman Nejedlý 606 582 581 roman.nejedly@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
24.5.2018 Muži SVKI Plzeň B 1094 Radovan Hájek 725 562 759 radovan.hajek@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
22.5.2018 Muži TJ Tlučná B - Sokol Křimice 1098 Tomáš Vykoupil 603 328 386 vykoupiltom@seznam.cz Přejmenovaní týmu na: Sokol Křimice  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
22.5.2018 Muži Eisskymáci 1190 Tomáš Slováček 602 513 817 tom.slovacek@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
19.5.2018 Muži FBC SOKOL KOMÁROV 1095 Veronika Prokopová 775 315 942 prokopova.verca@seznam.cz www.florbalkomarov.webnode.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
19.5.2018 Muži Kronplatz warriors 1071 Tomáš Fajt 607 115 902 t.fajt@volny.cz www.kronplatz-warriors.wz.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
19.5.2018 Muži TJ Durango Zruč 1074 Šik Ondřej 732 112 130 Durango.TJZruc@email.cz www.durango.4fan.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
19.5.2018 Muži TJ Tlučná "B" 1208 Martin Růžička 776 101 112 ma.ruzicka@icloud.com www.florbal-tlucna.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
17.5.2018 Muži TY VOLE COŽE 1207 Ondřej Polák 725 935 216 o.polak95@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
17.5.2018 Muži T.J. Sokol Koterov 1040 Jan Schejbal 775 669 766 honza.schejbal@seznam.cz www.florbal-koterov.wz.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
16.5.2018 Muži Fbc Chlumčany 1015 Radek Benedikt 608 972 806 rade.benedikt@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
Strana 1 z 2 (Celkem záznamů: 82)Prev[1]2Next
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu